Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

hrani:pribehy:studenec [18.08.2019]
korhul vytvořeno
hrani:pribehy:studenec [18.08.2019]
korhul
Řádek 12: Řádek 12:
 Na své cestě do města Bergburg v zemi trpaslíků družina projížděla městečkem Studenec. Zde navštívila svého známého Ondřeje Malovce ze Studence, purkrabího zdejšího hradu. Zde se seznámili s vyslancem biskupa z Drevinu, Ratkem z Rajky, který sem byl vyslán, aby v místě vybudoval klášter Svaté Pětice. Opat se snažil vyjednat příspěvek Ondřeje Malovce na stavbu kláštera. Další, kdo se účastnil audience u purkrabího,​ byl jakýsi Kvelb. Jižan, který sem přivezl z Molu Otroky pochytané v teritoriích skřetů a půlobrů. Bylo mu vyhověno v tom, aby uspořádal trh. Na své cestě do města Bergburg v zemi trpaslíků družina projížděla městečkem Studenec. Zde navštívila svého známého Ondřeje Malovce ze Studence, purkrabího zdejšího hradu. Zde se seznámili s vyslancem biskupa z Drevinu, Ratkem z Rajky, který sem byl vyslán, aby v místě vybudoval klášter Svaté Pětice. Opat se snažil vyjednat příspěvek Ondřeje Malovce na stavbu kláštera. Další, kdo se účastnil audience u purkrabího,​ byl jakýsi Kvelb. Jižan, který sem přivezl z Molu Otroky pochytané v teritoriích skřetů a půlobrů. Bylo mu vyhověno v tom, aby uspořádal trh.
  
-Druhého dne uskutečnila se dražba otroků. Lothar se zapojil do těchto obchodů a koupil si hrstku půlobrů, zvaných krollové. Jak se dozvěděl od Kvelba, ve svých ​zemích se jedná o nelítostné bojovníky. Proto se rozhodl, že si z nich vybuduje údernou jednotku. Froliše zaujala licitace o sešlého potetovaného skřeta. Přetahovali se o něj rytíř Jasoň Zmije a pohledná žena v luxusní róbě, o níž se podařilo zjistit, že se jedná o Varju z Rozsutce, ženu Blahoslava z Pelče.+Druhého dne uskutečnila se dražba otroků. Lothar se zapojil do těchto obchodů a koupil si hrstku půlobrů, zvaných krollové. Jak se dozvěděl od Kvelba, ve zemích ​jejich původu ​se jedná o nelítostné bojovníky. Proto se rozhodl, že si z nich vybuduje údernou jednotku. Froliše zaujala licitace o sešlého potetovaného skřeta. Přetahovali se o něj rytíř Jasoň Zmije a pohledná žena v luxusní róbě, o níž se podařilo zjistit, že se jedná o Varju z Rozsutce, ženu Blahoslava z Pelče.
  
hrani/pribehy/studenec.txt · Poslední úprava: 18.08.2019 autor: korhul
CC Attribution-Share Alike 4.0 International
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0