Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
hrani:pribehy:utek_k_wywerne [01.11.2016]
korhul [Útěk ze Strmilova]
hrani:pribehy:utek_k_wywerne [01.11.2016]
korhul
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Útěk k wywerně ====== ====== Útěk k wywerně ======
  
-**Období:​** prosinec ​1283\\+**Období:​** prosinec ​1281\\
 **Postavy:​** **Postavy:​**
 [[:​hrani:​stara_garda#​bjorn|Bjorn]],​ [[:​hrani:​stara_garda#​bjorn|Bjorn]],​
Řádek 15: Řádek 15:
  
 Koně ržály a zhluboka dýchaly, jak se řítily nahoru úbočím údolí říčky. Dvoukolák hrkotal, na kozlíku poskakoval Tonda držící opratě a Volek, jenž mu radil, jak se vyhýbat kamenům a rýhám, které by mohly způsobit havárii. K nebi stoupal smolný dým ze zapáleného hradního paláce. „Oběda se asi nedočkáme“,​ pomyslel si Tonda, „tak ještěže jsem se tak dobře nasnídal.“ Ještě včera večer byl jen drobný bezvýznamný zlodějíček. Dneska jede vstříc dobrodružstvím. Ozvalo se zatroubení. Koně ržály a zhluboka dýchaly, jak se řítily nahoru úbočím údolí říčky. Dvoukolák hrkotal, na kozlíku poskakoval Tonda držící opratě a Volek, jenž mu radil, jak se vyhýbat kamenům a rýhám, které by mohly způsobit havárii. K nebi stoupal smolný dým ze zapáleného hradního paláce. „Oběda se asi nedočkáme“,​ pomyslel si Tonda, „tak ještěže jsem se tak dobře nasnídal.“ Ještě včera večer byl jen drobný bezvýznamný zlodějíček. Dneska jede vstříc dobrodružstvím. Ozvalo se zatroubení.
 +
 +~~READMORE~~
  
 Froliš přibrzdil koně a otočil hlavu nazpátek. Pronásledují je tři skupiny jezdců. Zavolal na ostatní, ať zastaví. Tady je nutné poradit se. Bjorn a dvoukolák však stihli poodjet tak daleko, že ho nemohli slyšet. Pelášili tudíž dál. Po krátké poradě vyrazil Brus a Devítka dál. Froliš, Lothar a Le Pich se pokusí pronásledovatele zdržet. Potom se napojí Lothar na Brusovu mysl, a tak se znovu najdou. Froliš přibrzdil koně a otočil hlavu nazpátek. Pronásledují je tři skupiny jezdců. Zavolal na ostatní, ať zastaví. Tady je nutné poradit se. Bjorn a dvoukolák však stihli poodjet tak daleko, že ho nemohli slyšet. Pelášili tudíž dál. Po krátké poradě vyrazil Brus a Devítka dál. Froliš, Lothar a Le Pich se pokusí pronásledovatele zdržet. Potom se napojí Lothar na Brusovu mysl, a tak se znovu najdou.
hrani/pribehy/utek_k_wywerne.txt · Poslední úprava: 01.11.2016 autor: korhul
CC Attribution-Share Alike 4.0 International
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0