Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
pravidla [15.11.2011]
korhul [Dračí Doupě 1.X]
pravidla [10.04.2012] (aktuální)
korhul [Dračí Doupě 1.X]
Řádek 5: Řádek 5:
 ==== Násobná útočnost zbraní ==== ==== Násobná útočnost zbraní ====
  
-Souboj v DrD je značně rozvleklou záležitostí,​ zvláště zapojí-li se do něj víc VP a CP. Navíc zde existuje jev inflace životů, kdy postavám na prvních devíti úrovních stoupá dramaticky jejich počet. Původně se tento nápad týkal jen střelných zbraní a je dlouhodobě využíván u některých družin na Mikulčicku. Tento přístup se uplatňuje také u útočnosti obléhacích zbraní v PPP.((str. 91 ve verzi 1.6, edice D)) Má zabránit absurdním situacím, kdy válečník schytá deset šípů ​přitom stále běhá po bojišti. ​Tot pravidlo umožňuje ve většině případů zkrátit souboje a udělat je více nebezpečené a to jak z pohledu VP tak i CP.+Souboj v DrD je značně rozvleklou záležitostí,​ zvláště zapojí-li se do něj víc VP a CP. Navíc zde existuje jev inflace životů, kdy postavám na prvních devíti úrovních stoupá dramaticky jejich počet. Původně se tento nápad týkal jen střelných zbraní a je dlouhodobě využíván u některých družin na Mikulčicku. Tento přístup se uplatňuje také u útočnosti obléhacích zbraní v PPP.((str. 91 ve verzi 1.6, edice D)) Má zabránit absurdním situacím, kdy válečník schytá deset šípů ​přitom stále běhá po bojišti. ​Toto pravidlo umožňuje ve většině případů zkrátit souboje a udělat je více nebezpečené a to jak z pohledu VP tak i CP.
  
 Násobná útočnost znamená, že rozdíl mezi ÚČ po hodu na útok a OČ po hodu na obranu se vynásobí útočností. Násobná útočnost znamená, že rozdíl mezi ÚČ po hodu na útok a OČ po hodu na obranu se vynásobí útočností.
pravidla.txt · Poslední úprava: 10.04.2012 autor: korhul
CC Attribution-Share Alike 4.0 International
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0