Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
hrani:pribehy:povyk_na_hrade [14.10.2016]
korhul
hrani:pribehy:povyk_na_hrade [14.10.2016] (aktuální)
korhul [Bitva vzplála]
Řádek 90: Řádek 90:
 Z jižní strany nádvoří se mezitím ozval řev, jak se wywerna začala sápat ven ze sklepení poklopem, který otevřel Devítka. Vyskočila ven, rozepjala křídla. Devítka ve snaze vydráždit ji, napjal luk a vystřelil. Zasáhl křídlo. Netvor zařval podruhé, vzlétl do výšky a zamířil na severovýchod pryč z hradu. Prostor za hradbami začala kropit další sprška šípů. Mezi kapkami prokličkoval Le Pich se svým novým doprovodem a vklouzli do kanálu. Hanibal nadále bojoval s příkazy ve své hlavě, které mu velely zastřelit falešného hradního pána – Tondu jednou dobře mířenou ranou. Lothar se kryl před palbou shora. Bjorn vyběhl z budovy obklopen hloučkem vystrašených dívek. Z hradních oken se začal valit smolný dým. Bílá maska se naklonila a vyskočila z okna. V mžiku se z černých plášťů staly netopýří křídla a třepotajíc zmizely v oblacích kouře. Z jižní strany nádvoří se mezitím ozval řev, jak se wywerna začala sápat ven ze sklepení poklopem, který otevřel Devítka. Vyskočila ven, rozepjala křídla. Devítka ve snaze vydráždit ji, napjal luk a vystřelil. Zasáhl křídlo. Netvor zařval podruhé, vzlétl do výšky a zamířil na severovýchod pryč z hradu. Prostor za hradbami začala kropit další sprška šípů. Mezi kapkami prokličkoval Le Pich se svým novým doprovodem a vklouzli do kanálu. Hanibal nadále bojoval s příkazy ve své hlavě, které mu velely zastřelit falešného hradního pána – Tondu jednou dobře mířenou ranou. Lothar se kryl před palbou shora. Bjorn vyběhl z budovy obklopen hloučkem vystrašených dívek. Z hradních oken se začal valit smolný dým. Bílá maska se naklonila a vyskočila z okna. V mžiku se z černých plášťů staly netopýří křídla a třepotajíc zmizely v oblacích kouře.
  
-Posádka hradu se rozeběhla do paláce ve snaze začít hasit a zachraňovat lidi uvězněné v hořící budově. Zbývající družiníci na nic nečekali a vyběhli ven otevřenou branou. Vstříc jim už jel Froliš s koňmi. „Sluhové na nás čekají s povozem za městem. Rychle!“+Posádka hradu se rozeběhla do paláce ve snaze začít hasit a zachraňovat lidi uvězněné v hořící budově. Zbývající družiníci na nic nečekali a vyběhli ven otevřenou branou. Vstříc jim už jel Froliš s koňmi. 
 + 
 +//„Sluhové na nás čekají s povozem za městem. Rychle!“//
  
  
hrani/pribehy/povyk_na_hrade.txt · Poslední úprava: 14.10.2016 autor: korhul
CC Attribution-Share Alike 4.0 International
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0