Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
hrani:stara_garda [14.10.2016]
korhul
hrani:stara_garda [15.12.2016] (aktuální)
korhul [Hanibal]
Řádek 8: Řádek 8:
 Lovec a stopař družiny. Postupně se naučil vnímat energii skrytou v kamenech, skalách a vodě a usměrňovat ji ve prospěch svůj i svých spolubojovníků. Proslul svojí přesnou muškou a rychlou kadencí střelby. Lovec a stopař družiny. Postupně se naučil vnímat energii skrytou v kamenech, skalách a vodě a usměrňovat ji ve prospěch svůj i svých spolubojovníků. Proslul svojí přesnou muškou a rychlou kadencí střelby.
 ===== Hanibal ===== ===== Hanibal =====
-Podivín, který si do vlasů zaplétá pera zvířecí srst. Provádí tajemné rituály a často se noří do nevědomí, odkud dokáže zjistit užitečné informace. Občas bývá velkohubý, ale nechybí mu odvaha a obětavost. Doprovází ho věrný pes Ťapka.+Podivín, který si do vlasů zaplétá ​ptačí ​pera zvířecí srst. Provádí tajemné rituály a často se noří do nevědomí, odkud dokáže zjistit užitečné informace. Občas bývá velkohubý, ale nechybí mu odvaha a obětavost. Doprovází ho věrný pes Ťapka.
 ===== Krvavá Devítka ===== ===== Krvavá Devítka =====
 Bojovník bez slitování,​ před nímž se třesou všichni protivníci. Nemá zábrany a po jeho řádění většinou nezbudou žádní svědci, kromě nehybných mlčících mrtvých těl. Touží po tom stát se lovcem nestvůr a sbírat vzácné trofeje. V Aqelu získal sluhu Zorana. Bojovník bez slitování,​ před nímž se třesou všichni protivníci. Nemá zábrany a po jeho řádění většinou nezbudou žádní svědci, kromě nehybných mlčících mrtvých těl. Touží po tom stát se lovcem nestvůr a sbírat vzácné trofeje. V Aqelu získal sluhu Zorana.
hrani/stara_garda.txt · Poslední úprava: 15.12.2016 autor: korhul
CC Attribution-Share Alike 4.0 International
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0