Příběhy

Svět ožívá s příběhy jeho postav. Tady najdete přehled dobrodružství a tažení, které jsem v něm odehrál s různými hráči.

Stará garda

Revival dračího doupěte na mikulčicku! Akorát, že tam vlastně nikdy neumřelo. Zimní večery jsou dlouhé a tak se čas od času sejdem a zachřestíme kostkami. Stručná charakteristika postav je na této stránce.

Odehraná dobrodružství

Jak se dali dohromady

V Poostroží

Bezradská anabáze

Pátrání po relikvii

Tady je Lotharovo

Tři elfky

Dobrodružství dvou tří elfek.

Vlkanská družina (neaktivní)

S oddílem Vlkani jsem začal hrát na podzim 2011 podle pravidel DrD2. Hra začala na severu Lesnice ve městečku Černý Brod.

Mapa severní Lesnice

Kamzíci (nekativní)

Oddíl Kamzíci prožíval svá dobrodružství v průběhu roku 2008. V herním světě se děj odehrál v průběhu roku 1279 a 1280 na územích Podhůří, Ostředku, Pomoří, Meziříčí, Planiska, Mornce, Hvaru a Hvozdu. Družina však jevila značně destrukční tendence, pokud se pohybovala v civilizaci, takže jsem tažení a hraní raději ukončil.

Neoveská družina (neaktivní)

Neoveská družina hrála na tomto světě svá dobrodružství mezi roky 2004 - 2006. V herním čase strávily postavy ve světě cca rok mezi 1278 - 79 a pohybovaly se v Pomoří, Ostředku a Meziříčí. Hrálo se podle pravidel DrD, chvíli DrD+ a na konci proběhly pokusy s FATE. Družina se rozpadla z důvodu nedostatku času a přechodu členů na nové SŠ a VŠ.

Mapka Aqelu

hrani/pribehy.txt · Poslední úprava: 18.08.2019 autor: korhul
CC Attribution-Share Alike 4.0 International
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0