Svět

Svět, který tu můžete nalézt je dílem, které vzniká někdy od roku 2005. Na jeho tvorbě se podílelo v jeho začátcích více lidí, nicméně dnes to již víceméně projekt jen jednoho člověka. I když tím by byl do značné míry popřen vliv hráčů, který ač nepřímý, je také dost významný.

Hlavní inspirací je prostředí střední Evropy, především slovanské. Postupně, během tvorby, se ustalovaly (a dodnes ustalují) některé základní rysy světa. Sepsány jsou bohaté a neustále doplňované dějiny světa i mýty a pověsti. Aby byl ale dostatečně živý, je třeba, aby se v něm pořád něco dělo, proto tu máme archivované různé zvěsti, které se jím šíří. Nechybí ani popis jednotlivých hratelných národů a jejich božstev. Přečíst si můžete také informace o jednotlivých, zejména těch osídlených, zemích a podívat se na mapy světa. Ve světě působí také různé mystické síly v podobě rozmanité, leč vzácné magie. A najdete zde také informace o těch nejznámějších žijících osobnostech a různých spříseženectvích a spolcích, které tyto význačné osoby skrytě nebo otevřeně řídí.

Mapa

svet.txt · Poslední úprava: 13.05.2012 autor: korhul
CC Attribution-Share Alike 4.0 International
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0