Blog

Historie mého PJství II. - cesta poznání

A máme tady pokračování dalšího dílu. Tentokrát to nebude ani tak o tom, jaká dobrodružství jsem vedl a z jakých chyb jsem se chtěl poučit. Tento příspěvek spíš pojednává o pohnutkách, které vlastně stály za vznikem tohoto webu.

Historie mého PJství I. - telecí léta

Milí čtenáři, touto sérií příspěvků bych rád zavzpomínal na dobrodružství, která jsem vedl. Ačkoli paměť již není co bývala, zjistil jsem, že tu mám několik artefaktů z minulosti, které ji osvěží, a tak proč neuronit slzu při vzpomínkách na minulost.

Magia

Před týdnem jsme se sešli jen dva, já a Helda. Šlo však o víceméně předpokládanou skutečnost, a tak jsme si nachystali náhradní program. Vzhledem k tomu, že od přechodu na FATE jsme ohledně magie a jejího systému začali spíše paběrkovat a starý, už tak chatrný systém, založený ještě na postulátech pravidel starého dračáku, jsme hodili přes palubu, bylo nutné vytvořit nový.

Prázdninová sešna

Ještě než mí drazí spoluhráči zasedli pěkně do škamen, svolal jsem po dlouhé době herního absťáku své druhy k nám domů, abychom zasedli ke konferečnímu stolku našeho obývacího pokoje a dali se do hraní. Jednalo se o jedno z nejlepších hraní. Je vidět, že netřeba hráti příliš často, hlavně se na to těšit a dostatečně předem teoreticky připravit, teda aspoň ze strany dějmistra.

A pak, že bude čas...

A tak byl vyvrácen jeden z mýtů. Že prej bude po zkouškovém čas. Ačkoli jsem sice 8.2. absolvoval úspešně (nad očekávání) ČPD, tedy už skoro týden válím šunky, vypadá to, že si v příštích dnech nezahrajeme, zatím. Ale dobrá zpráva je tu taky :-) Škola je zase pouze tři dny v týdnu, takže snad páteční večerní hry nebudou problém (ne, že by byly dřív, no…). Takže se sejdem na klubovně, kluci.

blog.txt · Poslední úprava: 27.07.2013 autor: korhul
CC Attribution-Share Alike 4.0 International
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0